TRX; vücudu multi-planar şekilde (3 farklı düzlemde de) çalıştırabilen, yerçekimine karşı vücut pozisyonunu ve eklem açılarını değiştirerek direncin yoğunluğunun azaltılıp-çoğaltılabildiği, tüm fonksiyonel fitness egzersizlerini uygulamaya imkan tanıyan bir fitness ekipmanıdır.Bu egzersiz yönetimde, karın kasları her zaman aktif ve tüm vücut kasları uygulanan egzersize yardımcı, yani dahildir. Bu da, uygulanan egzersizler esnasında bize daha fazla kalori harcama imkanı sunar. Trx, kas dayanıklılığını artırırken aynı zamanda kardiyovasküler nitelikte bir antrenman olanağı sunar. En önemli özelliklerinden biri, açık havada da uygulanabilmesidir. Yani çantanıza koyup yeşillik olan, bol oksijenli bir ortamda da antrenmandan alacağınız verimi maksimum seviyeye taşıyabilirsiniz.

TRX Suspension Training başlangıç-orta-ileri düzey tüm fitness seviyelerindeki bireyler, elit sporcular-atletler, branş sporcuları, postüral bozuklukları bulunan bireyler, kendi seviyelerine uygun vücut pozisyonlanması ve egzersizleri belirleyerek yaş sınırlaması olmadan herkes tarafından güvenle uygulanabilir.

TRX GRUP ANTRENMANI

İzmir Narlıdere, Balçova, Güzelbahçe gibi İzmir'in çeşitli ilçelerinden TRX GRUP ANTRENMANI için SDF SPORT'a gelebilir, bizlerden bilgi alabilirsiniz.

BİZE ŞİMDİ ULAŞIN
İZMİR NARLIDERE
05060233393