Fonksiyonel egzersizle 30 dakikada FİT!


Vücut geliştirmenin en zor hali olan fonksiyonel hareketleri keşfedin! Hem kas kütlenizi arttırmak, hem de kas-yağ oranınızı en ideal haline getirmek için bu program dışında tek ihtiyacınız olan sıkı bir disiplin. Bir hareketle vücudun birçok bölgesini aynı anda çalıştıran fonksiyonel egzersizlerle daha kısa sürede daha hızlı bir şekilde forma girebilirsiniz.


Egzersiz rutininize ara vermenizin, egzersize hep bir bahane bulmanızın,hatta hiç başlayamamanızın en önemli nedeni hep “zaman darlığı” değil mi?

Aslında günde 30 dakika ayırarak birçok sağlık riskini bertaraf etmek, daha ince, daha fit görünmek o kadar da zor değil. Bu ortak mazereti çok iyi bildiğimizden,
SDF Pilates Studio olarak hızlı ama efektif bir program hazırladık.

Bu program ile 30 dakikada tüm kaslarınızı çalıştırabilir kuvvet ve güç kazanmanın yan sıra yağlarınızı da eritebilirsiniz.

12 haftalık bu programı haftada en az 3 gün, birer gün ara vererek uygulayarak en hızlı şekilde ideal vücut ölçülerinize kavuşabilirsiniz.

FONKSİYONEL ANTRENMAN

Fonksiyonel Antrenmanın Faydaları 

Kas hipertrofisi ( kas kütlesindeki artış ) sağlanır.

Her yaş grubuna göre programlanabilir.

Oksijen kapasitenizi  ve anaerobik güç üretiminizi arttırır.

Sıkıcı, tek düze antrenmanlar yerine eğlenceli ve daha verimli antrenmanlar yaparsınız.

Diğer antrenman metotlarına göre daha kaliteli yağ yakımı ve kilo kaybı gerçekleştirirsiniz

İzmir Narlıdere, Balçova, Güzelbahçe gibi İzmir'in çeşitli ilçelerinden fonksiyonel antreman için SDF SPORT'a gelebilir, bizlerden bilgi alabilirsiniz.

BİZE ŞİMDİ ULAŞIN
İZMİR NARLIDERE
05060233393