Categorized as: Pilates

Sedef Aydın

1978 İzmir doğumlu olan Sedef ASLAN AYDIN Celal Bayar Üniversitesi  Beden Eğitimi öğretmenliğinde henüz öğrenciyken cimnastik-yüzme-step-aerobik gibi extra eğitimler alarak meslek hayatına yön verip iyi derece ile 2000 yılında üniversiteden mezun oldu.1999 yılından itibaren sürdürdüğü ulusal yüzme hakemliği görevinin yanı sıra Üniversiteden mezun olduktan sonra İzmir’in önde gelen sağlık ve spor tesisinde 17 yıl hem eğitmenlik hem de İşletmecilik yaptı.Bu bilgi birikimi ve tecrübesiyle 2015 yılında Narlıdere de kendi konseptine uygun SDF SPORT’u kurdu.Evli ve bir kız çocuk annesidir.

Aldığı eğitimler:

-The Pilates Coach Reformer Eğitmenlik Sertifikası level 1-2

-Seam Academy Personal Trainer Coaching Programme Certificate

-Seam Academy Pilates Reformer level-1 Certificate

-Türkiye Cimnastik Federasyonu matwork&reformer eğitmenlik belgesi

-Seam Academy prenatal-Postnatal Pilates Workshop(Doğum öncesi ve sonrası eğitimi)

-TRX Certificateof  Completion

-Seam Academy Functıonal traınıng Programme Certificate

Seval Başöz

1987 doğumlu Seval Başöz,2009 yılında Pamukkale üniversitesi spor bilimleri ve teknolojisi yüksekokulu-spor yöneticiliği bölümünden 3.lükle mezun olmuştur.

Okul hayatı boyunca birçok branşla ilgilenen Başöz; 2009-2011 yılları arasında Basketbol denizli il hakemliği yapmıştır.Bunun yanı sıra 2009-2012 yılları arası Pamukkale üniv. Bünyesinde cankurtaranlik ve fitness antrenörlüğü yapmıştır.

2012 yılında İstot Aquacity de stajerliğini yapmış,2013 yılında Balçova spor kompleksinde spor koordinatörlüğü stajını tamamlamıştır.

2016 de merak duyduğu ve eğitimlerini almaya başladığı pilates eğitmenliğine başlayan Başöz,her geçen yıl katıldığı seminerlerle kendini güncelleyerek Narlıderede studiomuzda pilates matwork ,pilates reformer,personal training(kişisel antrenör) derslerini vermeye devam etmektedir.

Aldığı belgeler;

-Uluslar arası Pilates Federasyonu Matwork eğitmenliği

– Uluslar arası Pilates Federasyonu Reformer eğitmenliği

-Seam Academy Functıonal Training programme certificate

 

Yeliz Sandıkçı

1991 doğumlu olan Yeliz SANDIKÇI Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor yüksek okulundan mezun olmuştur.Spor hayatı 2005 yılında kadın futbolu ile başlamıştır.Yeteneği ve kas gücü sayesinde atletizm ve basketbol branşlarında da okul takımında görev almıştır.     2006-2011 tarihleri arasında Konak Belediye Spor Kadın futbol takımında ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Spor kulübünde atletizm branşlarında mücadele etmiştir.

2011 yılında Celal Bayar üniversitesi Bed. Eğit.kazanmış,2 sezon hentbol takımında oynamıştır.2013 yılında 3.lükle Ege Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokuluna yatay geçiş yapmıştır.2015 yılında derece ile mezun olmuştur.

2013 yılında fitness sektörüne giren Sandıkçı,eğitimine devam ederken diğer yandan bir çok eğitime katılmış ve kendini geliştirmeye devam etmiştir. Çeşitli kuruluşlarda Pilates,Yüzme ,Çocuk Cimnastiği ,Step-aerobik dersleri vermiştir

2016 yılında Narlıdere Studiomuzda çalışmaya başlayan Sandıkçı,her geçen yıl yeni sistemi takip ederek Pilates matwork,Pilates reformer,Hamile pilatesi,Personal Training eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır

Alınan Belgeler;

-Türkiye Cimnastik Federasyonu pilates eğitmenliği

-Seam Academy Prenatal –Postnatal Pilates workshop(Hamilelik öncesi ve sonrası eğitimi)

-Seam Academy Personal Trainer Coaching Programme  Certificate