Derslerimiz

FONKSİYONEL ANTREMAN

Fonksiyonel egzersizle 30 dakikada FİT !

Vücut geliştirmenin en zor hali olan fonksiyonel hareketleri keşfedin! Hem kas kütlenizi arttırmak, hem de kas-yağ oranınızı en ideal haline getirmek için bu program dışında tek ihtiyacınız olan sıkı bir disiplin. Bir hareketle vücudun birçok bölgesini aynı anda çalıştıran fonksiyonel egzersizlerle daha kısa sürede daha hızlı bir şekilde forma girebilirsiniz.

Devamını Oku

PİLATES REFORMER (ALETLİ PİLATES)

Karın ve sırt kaslarının yanı sıra günlük hayatta kullanılmayan, gym-cardio programlarında çalıştırılamayan güçsüz kasları da çalıştıran Pilates, masa başında çalışma ve stres kaynaklı boyun, sırt, bel ağrılarının giderilmesini sağlarken, omurgayı güçlendiriyor ve duruş bozukluklarını düzeltiyor.

Devamını Oku

HAMİLELİK VE DOĞUM SONRASI PİLATES EĞİTİMİ

Tüm hayatınızı değiştirecek,hiç hissetmediğiniz duyguları hissedeceğiniz bu inanılmaz macera sizin içinde başladı.Bu güzel yolculukta birlikte yürüyerek,hamileliğin aşamalarını,alacağınız kiloları ,yediğiniz tatlılıları konuşarak artık sizin için en kıymetli varlık olan bebeğinizi hamileliğiniz boyunca nasıl koruyabileceğinizi paylaşacağız.

Devamını Oku

MATWORK PİLATES

Narlıderedeki studyomuzda max. 8 kişilik grupla yapılan Matwork Pilates  minderlerin üzerinde kendi vücut ağırlığımızla yaptığımız oldukça faydalı seri hareketler bütünüdür.

Devamını Oku

BOOTCAMP(YAĞ YAKMA) ANTREMANI

Boot camp yada bir diğer değişle asker antrenmanı, askeri egzersizlerin ve askeri egzersiz mantığının günümüz fitness egzersizlerine uyarlanmış şeklidir. Asker antrenmanlarında amaç zorlayıcı egzersiz metodları ile kısa zamanda forma girerek, formda kalmaktır.

Devamını Oku

KİCKBOKS GRUP DERSİ

Kick boks sporu, farklı tekniklerin içinde yer aldığı bir savunma sporudur. Tamamen iki farklı spor olan Karete ve Muay Thai’nin bir araya gelemesi sonucunda oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanan bir dövüş sporudur.

Devamını Oku

ÇOCUK CİMNASTİK (4-11 YAŞ)

Cimnastik hem erkek hem kız çocuklarına hitap eden fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan olimpik bir branştır. 3 yaş itibariyle başlayan cimnastiğin devamında cimnastik alt yapısını almış bireyler, farklı branşlarda katılmış üstün başarılar sergiledikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Devamını Oku

TRX GRUP ANTRENMANI

TRX; vücudu multi-planar şekilde (3 farklı düzlemde de) çalıştırabilen, yerçekimine karşı vücut pozisyonunu ve eklem açılarını değiştirerek direncin yoğunluğunun azaltılıp-çoğaltılabildiği, tüm fonksiyonel fitness egzersizlerini uygulamaya imkan tanıyan bir fitness ekipmanıdır.

Devamını Oku

KİŞİSEL ANTRENÖR (PERSONAL TRAINER)

Egzersiz programlarını incelediğimizde, bir çok metod ve aşama olduğunu gözlemlemekteyiz.Egzersiz yapacak kişilerin; vücut tipleri, sağlık sorunları, duruş bozuklukları ve spor geçmişleri bu metodların belirleyicileridir.

 

Devamını Oku

EMS SISTEM(ELECTRO MUSCLE STIMULATION)

Spora vakit bulamayanlar için hızlı ve etkili çözüm…

Haftada 2 gün ve sadece 25 dakika!!!

Eveeeettttt ilk yazıma Ems sistem nedir ne işe yarar ve sonuçları nelerdir sorularına cevap vermek için hızlı bir giriş yapayım…

Devamını Oku